2016-17

Για το τρέχον σχολικό έτος 2016-17 το σχολείο στελεχώνεται από τους ακόλουθους εκπαιδευτικούς:

 Τάξη/Τμήμα/Ιδιότητα

Όνομα εκπαιδευτικού

Ώρες συνεργασίας με τους γονείς

 Διευθύντρια  Βαστάκη Μαρία (Α2, Β2, Γ1, Γ2)  Κάθε μέρα (εκτός από τις  ώρες διδασκαλίας  ή άλλων υποχρεώσεων του σχολείου)

Α1

Χέρα Βιργινία

Πρώτη Τρίτη κάθε μήνα και ώρα 10.00-11.15

Α2/Υποδιευθύντρια

Μπαλανίκα Αφροδίτη

Πρώτη Πέμπτη κάθε μήνα και ώρα 11.45-14.00

Β1

Τσαπράζη Αθηνά

Πρώτη Δευτέρα κάθε μήνα και ώρα 11.45-13.30

Β2

Μουρέλλα Σωτηρία

Πρώτη Δευτέρα κάθε μήνα και ώρα 11.45-12.30
Γ1 Παπαδοπούλου Μαίρη  Πρώτη Παρασκευή κάθε μήνα και ώρα 10.00-11.30
Γ2

Τσώνη Αγγελική

Πρώτη Πέμπτη  κάθε μήνα και ώρα 12.30-13.15
 Γ3

Καργιώτου Όλγα

Πρώτη Τρίτη κάθε μήνα και ώρα 11.45-12.25

 Δ1

Πρέντος Κων/νος

Πρώτη Δευτέρα κάθε μήνα και ώρα 11.45-13.15
Δ2

Λεμπέσης Λευτέρης

Πρώτη Τρίτη κάθε μήνα και ώρα 13.20-14.00
Δ3

Ζαΐμης Τάσος

Πρώτη Τρίτη κάθε μήνα και ώρα 13.20-14.00
Ε1

Τάγαρη Γιώτα

Πρώτη Παρασκευή κάθε μήνα 10.05-11.30

 Ε2

Φουσέκης Γιάννης

Πρώτη Τρίτη κάθε μήνα και ώρα 10.45-11.30
 Ε3

Τσάνου Αφροδίτη

Πρώτη Τρίτη κάθε μήνα και ώρα 10.05-11.30
ΣΤ1

Οικονόμου Ασπασία

Πρώτη Πέμπτη κάθε μήνα και ώρα 10.45-11.30

ΣΤ2

Κόρμπη Γιάννα

Πρώτη Τετάρτη κάθε μήνα και ώρα 12.00-14.00

ΣΤ3

Γιαννουράκου Ελένη

Πρώτη Τετάρτη κάθε μήνα και ώρα 10.45-11.30

Αγγλικά

Αντάρα Λία

(Α1-Β1-Γ3-Δ1-Ε1-Ε2-ΣΤ1-ΣΤ3)

Κελαϊδή Μαίρη

(Α2-Β2-Γ1-Γ2-Δ2-Δ3-Ε3-ΣΤ2)

 

Πρώτη Πέμπτη κάθε μήνα 10.00-10.45Πρώτη Δευτέρα κάθε μήνα 10.00-10.45

Γαλλικά

Ράλλιου Ελένη

Πουλή Ιωάννα

Πρώτη Παρασκευή κάθε μήνα 09.40-10.00

Πρώτη Παρασκευή κάθε μήνα 11.30-12.15

Γερμανικά

 Δαμιανίδου Λουκία

Αθουσάκη Αθηνά

Πρώτη Παρασκευή κάθε μήνα 09.40-10.00

Πρώτη Παρασκευή κάθε μήνα 08.00-08.10

Φυσική Αγωγή

Λαμπαούνας Τάσος

(Β1-Β2-Δ1-Δ2-Δ3-Ε1-Ε2-Ε3)

Μπάτζου Αλεξάνδρα (Α1-Α2-Γ1-Γ2-Γ3-ΣΤ1-ΣΤ2-ΣΤ3)

Πρώτη Τετάρτη κάθε μήνα 08.55-09.40

Πρώτη Παρασκευή κάθε μήνα 09.00-09.40

Εικαστικά

 _

Μουσική

Λάλου Μαρία

 

 Πρώτη Πέμπτη κάθε μήνα 11.45-12.25

Θεατρική Αγωγή

 Χριστόπουλος Βασίλης (Α΄-Δ΄ τάξη)  Πρώτη Πέμπτη κάθε μήνα 10.45-11.30

ΤΠΕ

Μαθιουδάκη Τόνια

(Β1-Β2-Γ1-Γ2-Γ3-Ε1-Ε2-Ε3)

Παναγιωτίδης Αλέξανδρος

(Α1-Α2-Δ1-Δ2-Δ3-ΣΤ1-ΣΤ2-ΣΤ3)

 

Πρώτη Τετάρτη  κάθε μήνα 08.15-08.55Πρώτη Πέμπτη κάθε μήνα 12.25-13.15

Τμήμα Ένταξης

Φωτοπούλου Σοφία

Παράλληλη Στήριξη

 Λαγού Ευτυχία (Β2, ΣΤ2)

Ολοήμερο Τμήμα

Μάνθος Βασίλειος (ΠΕ11)

και (Α2, Β2, Δ1, Δ2, ΣΤ1, ΣΤ3)

Πρώτη Δευτέρα  κάθε μήνα 12.25-13.10

 

 Οι ημέρες και ώρες συνεργασίας με τους γονείς είναι ενδεικτικές. Μπορείτε να συναντήσετε τους εκπαιδευτικούς, όποτε επιθυμείτε, μετά από σχετική ενημέρωση.

Top
...
Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων