2015-16

Για το τρέχον σχολικό έτος 2015-16 το σχολείο στελεχώνεται από τους ακόλουθους εκπαιδευτικούς:

 Τάξη/Τμήμα/Ιδιότητα

Όνομα εκπαιδευτικού

Ώρες συνεργασίας με τους γονείς

Α1

Τσαπράζη Αθηνά

  Πρώτη Τετάρτη κάθε  μήνα 13.25-14.30

Α2

Κουλιάμπα Λία

  Πρώτη Τρίτη κάθε μήνα 11.30-12.30

Β1

Καργιώτου Όλγα

 Πρώτη Δευτέρα κάθε  μήνα 13.15-14.00

Β2

Τάγαρη Γιώτα

 Τελευταία Τρίτη κάθε μήνα 14.00-15.00

Β3

Τσάνου Αφροδίτη

 Τελευταία Τετάρτη κάθε μήνα 12.40-14.00

Γ1

Πρέντος Κων/νος

 Πρώτη Παρασκευή κάθε μήνα 10.45-12.25

Γ2

Χέρα Βιργινία

  Πρώτη Τρίτη κάθε μήνα 12.35-13.15

 Γ3

Βασιλείου Ευγενία

  Πρώτη Δευτέρα κάθε μήνα 10.45-11.30

 Δ1

Παπαδοπούλου Μαίρη

 Πρώτη Παρασκευή κάθε μήνα 11.45-13.00

Δ2

Λεμπέσης Λευτέρης

 Πρώτη Πέμπτη κάθε μήνα 13.25-14.00

Δ3

Μουρέλλα Σωτηρία

 Πρώτη Τρίτη κάθε μήνα 12.25-13.15

Ε1

Οικονόμου Ασπασία

 Πρώτη Τρίτη  κάθε μήνα 11.45-12.25

 Ε2

Ζαΐμης Τάσος

 Πρώτη Τετάρτη κάθε μήνα 14.10-15.00

 Ε3

Γιαννουράκου Ελένη

 Πρώτη Τρίτη κάθε μήνα 10.00-11.30

ΣΤ1/ Υποδιευθύντρια

Μπαλανίκα Αφροδίτη

  Πρώτη Δευτέρα κάθε μήνα 12.35-14.10

ΣΤ2

Κόρμπη Γιάννα

 Πρώτη Τετάρτη κάθε μήνα 11.50 (από Ασλάνη Δ. έως και Σκορδιαλό Γ.)Πρώτη Παρασκευή κάθε μήνα 10.05 – 11.30 (από Σολδάτο Μ.  έως  και Χαλά Χ.)

Αγγλικά

Αντάρα Λία

(Α1, Β3, Γ1, Δ2, Ε1, Ε3)

(Ευέλικτη Ζώνη:Δ2)

Κελαϊδή Μαίρη

(Α2, Β1, Γ2, Δ3, Ε2, ΣΤ2)

(Ευέλικτη Ζώνη:Δ3)

Πριοβόλου Κων/να

(Β2, Γ3, Δ1, ΣΤ1)

 

Κάθε Τετάρτη 08.20-09.20Κάθε Πέμπτη 08.15-09.15

Κάθε Δευτέρα 11.45-12.25

Γαλλικά

Ράλλιου Ελένη

Πουλή Ιωάννα

 Πρώτη Παρασκευή κάθε μήνα 9.40-10.00

Γερμανικά

Παρθένου Μαρία

Χατζηβασιλειάδου Τάνια

 Πρώτη Παρασκευή κάθε μήνα 9.40-10.00

Φυσική Αγωγή

Λαμπαούνας Τάσος

(Α2, Γ1,  Δ1, Δ2, ΣΤ1, ΣΤ2)

Μπαζιάνου Χρύσα

(Α1, Γ2, Γ3, Δ3)

Χρυσανθόπουλος Γιάννης

(Β1, Β2, Β3, Ε1, Ε2, Ε3)

Πρώτη Παρασκευή κάθε μήνα 10.00-11.45Κάθε Τρίτη 11.45-12.25Κάθε Τρίτη 10.45-11.30

Εικαστικά

 Πολυχρονιάδης Μάριος  Κάθε Τρίτη 14.00

Μουσική

Λάλου Μαρία

 

Θεατρική Αγωγή

ΤΠΕ

Χαλατσά Κων/να

(Α1, Α2, Γ1, Γ2, Γ3, Δ1, Δ2, Δ3, Ε1, Ε2, Ε3, ΣΤ1, ΣΤ2)

 

Παναγιωτίδης Αλέξανδρος

(Β1, Β2, Β3)

 

Κάθε Δευτέρα 12.35-13.15
Κάθε Παρασκευή 10.45-11.30

Κάθε Δευτέρα 13.15-14.00

Τμήμα Ένταξης

Κωτούλα Δήμητρα

Παράλληλη Στήριξη

Κλαυδιανού Ηλέκτρα

(Α1, Ε2, ΣΤ1, ΣΤ2)

Ολοήμερο Τμήμα

Σωτηρακοπούλου Ελένη

(Ευέλικτη Ζώνη: Α1, Α2,  Γ1, Δ2,  Ε2,)

(ΚΠΑ: Ε1)

(ΘΡΗΚΕΥΤΙΚΑ: Ε3)

 

Πρώτη Τρίτη κάθε μήνα 12.35-13.15

Διευθύντρια

Βαστάκη Μαρία (Ευέλικτη Ζώνη: Α1, Γ1, Γ3, Δ3, Ε1, & Θρησκευτικά: Δ1)

 

Κάθε μέρα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top
Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων