Αρχική….το σχολείο μας!

στον ιστότοπο

του 95ου

Δημοτικού Σχολείου Αθηνών

Εδώ θα φιλοξενούνται οι δράσεις του σχολείου μας και θα μοιραζόμαστε σκέψεις, προβληματισμούς, γνώσεις και απόψεις.

Σ’ αυτόν τον ιστότοπο υπάρχουν πνευματικές δημιουργίες άλλων ή δικές μας και παρ’ όλο που φροντίζουμε να δηλώνουμε την πηγή προέλευσής τους, υπενθυμίζουμε πως ανήκουν καθ’ ολοκληρία στους δημιουργούς τους.

Συνεπώς απαγορεύεται -εκτός από τη διδακτική τους χρήση, που είναι ελεύθερη (κι εμείς έχουμε πάρει ιδέες από άλλους ιστότοπους)- η καθ’ οιονδήποτε τρόπο εμπορική ή άλλου είδους εκμετάλλευση (ή χρήση) τους για οποιονδήποτε σκοπό.

Εφιστούμε την προσοχή των γονέων και κηδεμόνων των μικρών μας μαθητών πως η περιήγηση σε υλικό ιστοτόπων, εκτός αυτών που έχουμε ως παραπομπή (link), θέλει προσοχή και άπτεται της ευθύνης τους.

Γι’ αυτό πριν ξεκινήσει η περιήγηση στον ιστότοπό μας πατήστε στη λεζάντα της εικόνας για να μεταφερθείτε σε ένα περιβάλλον όπου μπορείτε να μάθετε πώς μπορείτε να αξιοποιείτε το διαδίκτυο με μεγαλύτερη ασφάλεια .

ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΗΓΗΣΗ

Κάθε φορά που θα βλέπετε μέσα στο κείμενο λέξεις, φράσεις, διευθύνσεις,  θα πατάτε πάνω τους και θα σας περιηγούν και σ’ άλλες ενδιαφέρουσες σελίδες.

.….ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΗ ΠΕΡΙΗΓΗΣΗ….!!!

…..KAI MHN ΞΕΧΝΑΤΕ

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ! ! !

Στοιχεία του σχολείου μας

95ο Δ.Σ.Αθηνών,Πυθέου 9 ,Ν.Κόσμος,Αθήνα

Τηλ.επικοινωνίας: 2109221151

mail: mail@95dim-athin.att.sch.gr

Μπορείτε να μας βρείτε εύκολα κάνοντας κλικ ΕΔΩ στο ΧΑΡΤΗ

1 σχόλιο προς “Αρχική….το σχολείο μας!”

1. Αλεξια Κλοκα είπε:

φανταστικο μπραβο