19η εθελοντική αιμοδοσία!

Παρακαλείσθε όπως προωθηθεί στους γονείς του σχολείου σας.

Καλημέρα σας και καλό μήνα.
Θα θέλαμε να σας προσκαλέσουμε στην 19η εθελοντική αιμοδοσία μας, να κόψουμε μάζι την πρωτοχρονιάτικη βασιλόπιτα για την νέα χρονιά και να σας ευχαριστήσουμε για την ανιδιοτελή προσφορά σας.
Όλοι εσείς αποτελείτε την ψυχή της ομάδας μας.
Σας ευχαριστούμε γι αυτο.

Καλή χρονιά με υγεία και πολύ αγάπη στις οικογένειές σας.

Οι μαθητές της Γ΄ τάξεως του Λυκείου μπορούν να συμμετάσχουν όπως κάθε χρόνο στην αιμοδοσία έχοντας κλείσει το 17ο έτος της ηλικίας τους συνοδευόμενοι από τους γονείς τους ή κάποιον ενήλικα.
Επίσης να έχουν συμπληρώσει τις παρακάτω δηλώσεις και να τις έχουν μαζί τους.
Για οποιαδήποτε πληροφορία καλέστε την κα Ζαχουδάνη Μαρία 6937598624 (Πρόεδρος της Ένωσης Συλλόγων και Κηδεμόνων Ν. Ιωνίας – υπεύθυνη αιμοδοσίας) ή την κα Τσιπά Δέσποινα 6972810010 (υπεύθυνη αιμοδοσίας).
το ΔΣ της Ένωσης Συλλόγων και Κηδεμόνων Ν. Ιωνίας

Οι Εθελοντές Αιμοδότες Προσκληση 2023

Λήψη αρχείου

«Ενέργειες Προγραμματισμού του Εκπαιδευτικού Έργου των Νηπιαγωγείων για το σχολικό έτος 2022-23 – Προγραμματισμός λειτουργίας Ολοήμερου Προγράμματος»

ΕΞΕ – 45072 – 2022 – «Ενέργειες Προγραμματισμού του Εκπαιδευτικού Έργου των Νηπιαγωγείων για το σχολικό έτος 2022-23 – Προγραμματισμός λειτουργίας Ολο

Οδηγίες ενόψει της έναρξης λειτουργίας των σχολικών μονάδων Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπαίδευσης, μετά τις διακοπές του Πάσχα.

ΕΞΕ – 48804 – 2022 – Οδηγίες ενόψει της έναρξης λειτουργίας των σχολικών μονάδων Π_θμιας και Δ_θμιας Εκπαίδευσης μετά τις διακοπές του Πάσχα

Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα!

efxetiries kartes pasxa

Το Αναστάσιμο φως να φωτίζει τις ζωές όλων σας και να σας χαρίζει υγεία και οικογενειακή ευτυχία!!!!

Καλή Ανάσταση κι Ευλογημένο Πάσχα!!!

Η προϊσταμένη και οι νηπιαγωγοί του 8ου νηπιαγωγείου Νέας Ιωνίας

Πρώτη Έκθεση Εσωτερικής Αξιολόγησης του Εκπαιδευτικού Έργου της Σχολικής Μονάδας (έτος αναφοράς: 2020-2021)

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΔΩΡΕΑΝ RAPID TEST ΣΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ

Καλημέρα σας,

Σας ενημερώνουμε ότι στο ΙΚΑ Νέας Ιωνίας (Αλέκου Παναγούλη 91) και ώρες 08:00-18:00, υπάρχει η δυνατότητα για δωρεάν rapid test στους μαθητές, όταν αυτό χρειάζεται.

Τμήμα Παιδείας

Εργαστήρια Δεξιοτήτων!

Αγαπητοί γονείς,

Όπως γνωρίζετε, έχουν ξεκινήσει τα Εργαστήρια Δεξιοτήτων στο Νηπιαγωγείο μας.  Αναρτούμε το Ετήσιο Σχέδιο Δράσης Εργαστηρίων Δεξιοτήτων του σχολείου μας για πληρέστερη ενημέρωση.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη συνεργασία και συμπαράσταση στο έργο μας.

Σύλλογος Διδασκόντων 8ου Νηπιαγωγείου Ν. Ιωνίας

Λήψη αρχείου

Αγαπητά μας παιδιά, αξιότιμοι γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι αύριο Παρασκευή 15 Οκτωβρίου 2021, τα σχολεία θα είναι κλειστά γι’ αυτό θα πραγματοποιηθεί τηλεκπαίδευση τις εξής ώρες:

1. 14:10 – 14:40
  2. 15:00 – 15:30
  3. 15:50 – 16:20

Σας περιμένουμε……….

Οι νηπιαγωγοί σας

ΕΤΗΣΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΤΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ