Ο Σύλλογός μας

Αγαπητοί γονείς, από αυτή τη σελίδα μπορείτε να ενημερώνεστε για τα νέα και τις δραστηριότητες του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του 8ου Δ.Σ.Κορυδαλλού.

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων του 8ου Δημοτικού μετά τις αρχαιρεσίες της 17ης/12/12 αποτελείται από τους:

Πρόεδρος: Νίκος Καλιακάτσος
Αντιπρόεδρος: Νίκος Κατσούλης
Γραμματέας: Σοφία Σιδηροπούλου (Λιουδάκη)
Ταμίας: Δέσποινα Ωρολογά (Βασιλειάδου)
Ειδ. Γραμματέας: Μαντώ Πέππα (Κυριακίδου)
Μέλη: Δημήτρης Σαράντος
Παύλος Κοτσίδης

Η επικοινωνία με μέλη του Συλλόγου μας μπορεί να γίνεται κάθε πρωί από τις 8.00 έως τις 8.30 στο χώρο του σχολείου. Επίσης, στο τηλέφωνο του σχολείου μας μπορείτε να αφήσετε τα στοιχεία σας και να επικοινωνήσουν τα μέλη για ο,τιδήποτε αφορά το Σύλλογό μας.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/8dimkoryd/archives/230

1 σχόλιο

1. Καλησπέρα,
    θα επιθυμούσα να μου αποστείλετε το mail σας, ώστε να μπορώ να σας επισυνάψω την, εγκεκριμένη από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων, παρουσίασή μας για το διαδραστικό εργαστήριο ζωγραφικής:
    “Εξερευνώντας τις ικανότητες και δεξιότητές μας, μέσα από το παράδειγμα των σύγχρονων αστικών τοιχογράφων (Street Artists). Προετοιμασία του Προσωπικού μας Portfolio.”

Θα χαρούμε ιδιαιτέρως να συνεργαστούμε με το σχολείο σας και να αλληλεπιδράσουμε δημιουργικά κι εποικοδομητικά με τους μαθητές σας.

Είμαστε στη διάθεσή σας, ανά πάσα στιγμή, για απορίες, διευκρινήσεις ή περαιτέρω συζήτηση, σχετικά με την ένταξη των δράσεών μας στο προσωπικό σας ύφος, χαρακτήρα και φιλοσοφία.

Με εκτίμηση,
    Μανώλης Ηλιόπουλος