8dimcha's blog

Άλλος ένας ιστότοπος Blogs.sch.gr

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΑΠΟ ΙΣΧΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

Ένα  μεγάλο ευχαριστώ για την τιμητική πρόσκληση από το 8ο ΔΗΜ.ΣΧ. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ με σκοπό την παρουσίαση του βιβλίου. Η Εκπληκτική οργάνωση από την κα ΜΑΝΤΖΑΝΑ  ΑΓΛΑΙΑ και τη Δ/ΝΤΡΙΑ του σχολείου, η πολύτιμη βοήθεια από τους δασκάλους αλλά και η μοναδική ,θερμή και συγκινητική ανταπόκριση από τους μαθητές έκαναν   το χθεσινό μου ρεπό το καλύτερο που είχα ποτέ.  Η  ελπίδα για ένα μέλλον καλύτερο βρίσκεται  πάντα στα μάτια ενός παιδιού.

ΕΛΕΝΗ ΙΣΧΑΚΗ -ΕΝΤΑΤΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΕΘ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ

ΕΜΕΙΣ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ 8ο ΔΗΜ .ΣΧ. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑ ΙΣΧΑΚΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΔΙΕΘΕΣΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΟΤΙΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗ  ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ . ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΞΑΤΕ ΤΗ ΔΡΑΣΗ ΠΟΥ ΤΑ ΕΣΟΔΑ Η ΚΑ ΙΣΧΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ   ΤΑ ΑΠΟΔΙΔΕΙ ΣΤΟ <<ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ>>.. ΩΣ ΔΩΡΕΑ.

Τα σχόλια είναι κλειστά.