Έτοιμο το εργαστήριο φυσικής!

Είναι μεγάλη η χαρά μας γιατί, αν και πλησιάζουμε στο τέλος της σχολικής χρονιάς, το εργαστήρι φυσικής είναι έτοιμο! Μάλλον σχεδόν έτοιμο γιατί λείπουν κάποιες διακοσμητικές πινελιές που τις δουλεύουμε ακόμα… Η αίθουσα είναι έτοιμη για χρήση!!!Ο Χρήστος Ιατρούδης,  η Σοφία Καραγιάννη και η Ιωάννα Μυλωνά φρόντισαν να το εξοπλίσουν με τα απαραίτητα υλικά και όργανα και ο Σύλλογος Γονέων του 7ου Δημοτικού μας προσέφερε έναν μεγάλο αποθηκευτικό χώρο και έναν υπέροχο και λειτουργικό πάγκο εργασίας!!! Έιναι ιδιαίτερη χαρά και τιμή για εμάς η πρόθυμη αρωγή του Συλλόγου Γονέων σε κάθε προσπάθεια μας για βελτίωση της σχολικής μας μονάδας!

Εργαστήριο έτοιμο για χρήση!!! Η αρχή έγινε ήδη!!!IMG_5093IMG_5101 IMG_5099 IMG_5098 IMG_5097 IMG_5094