Συμμετέχουμε ως «ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ» στην αποκριάτικη παρέλαση (Κυριακή 18/2 ώρα 12:00)

Αγαπητοί μαθητές και γονείς , σας ενημερώνουμε ότι συμμετέχουμε ως «ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ» στην αποκριάτικη παρέλαση του Δήμου μας την Κυριακή 18 Φεβρουαρίου που θα ξεκινήσει στις 12:00 από την πλατεία Αγίου Ιωάννου και θα καταλήξει στο θεατράκι της πλατείας.

Στο σχολείο μας υπάρχουν στολές «μελαμακάρονων» και «κουραμπίεδων» που μπορούν να φορεθούν από τα παιδιά της Α΄τάξης. Όσοι γονείς των μαθητών της Α΄τάξης  επιθυμούν την συμμετοχή του παιδιού τους στην παρέλαση ας επικοινωνήσουν με την πρόεδρο και τα μέλη του Δ.Σ του συλλόγου γονέων ( το πρωί στην προσευχή, το μεσημέρι στο σχόλασμα ή τις απογευματινές ώρες) προκειμένου να προμηθευτούν τη στολή τους.

Από τη Διεύθυνση του σχολείου

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.