Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Ενημερωτικές συναντήσεις με γονείς για τη λειτουργία του σχολείου και του ολοήμερου προγράμματος

Αγαπητοί γονείς, σας καλούμε στο σχολείο  σε ενημερωτικές συναντήσεις  που θα γίνουν την Δευτέρα, 19 Σεπτεμβρίου 2016 ως εξής:

4:30μ.μ  Ενημέρωση από τον Υποδιευθυντή και συζήτηση  για τη λειτουργία του Ολοήμερου Σχολείου (μόνο για τους γονείς που έχουν γράψει τα παιδιά τους στο Ολοήμερο)

5:30 μ.μ Ενημέρωση όλων των γονέων  από τον τον  Διευθυντή και συζήτηση για τη λειτουργία του σχολείου.

Υ.Γ για τις επικείμενες συναντήσεις ανά τάξη/τμήμα θα ενημερωθείτε από τους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς των τμημάτων