Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Αποχώρηση του Προέδρου του Συλλόγου Γονέων Κώστα Βλαχόπουλου και ανασυγκρότηση Διοικητικού Συμβουλίου

Ο απερχόμενος Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων Κώστας Βλαχόπουλος
Ο απερχόμενος Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων, Κώστας Βλαχόπουλος

Ο εξαετής κύκλος εθελοντικής προσφοράς του Κώστα Βλαχόπουλου στο 7ο Δημοτικό Σχολείο Αγ. Παρασκευής  έκλεισε με τη λήξη της σχολικής χρονιάς και έτσι μαζί με την αποφοίτηση της κόρης του Δέσποινας υπέβαλε την παραίτηση του από τη θέση του προέδρου του Συλλόγου Γονέων. Κατόπιν τούτου το Διοικητικό Συμβούλιο συνεδρίασε και ανασυγκροτήθηκε ως εξής:
Πρόεδρος: Ρένα Καρανικολάου
Αντιπρόεδρος: Γιάννης Γυφτέας
Γραμματέας: Χάρης Λάσκαρης
Ταμίας: Φωτεινή Πέλεκη
Μέλη: Ανδριάνα Παπακωνσταντίνου, Σοφία Μπαϊκούκη-Αποστολοπούλου, Ελένη Σφακιανάκη-Καραγιώργου.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων εύχεται καλή δύναμη και καλή επιτυχία στη νέα Πρόεδρο και στο ανασυγκροτημένο Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και εκφράζει  θερμές ευχαριστίες στον απερχόμενο Πρόεδρο Κώστα Βλαχόπουλο για την πολυετή προσφορά του στο σχολείο και την άριστη συνεργασία που είχαμε μαζί του. Επί πλέον θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον Κώστα, τον πατέρα του Δημήτρη Βλαχόπουλο και  την οικογένειά τους για τη δωρεά ενός προτζέκτορα στο σχολείο και να τους ευχηθούμε υγεία και καλό καλοκαίρι.