Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Πρόγραμμα εορτασμού της Εθνικής Εορτής της 28ης Οκτωβρίου στο σχολείο μας και στη πόλη

Από τον περσινό εορτασμό της 28ης Οκτωβρίου

Δευτέρα  26 Οκτωβρίου 2015

Οι μαθητές των τάξεων Α΄, Β΄, Γ΄ και Ε΄ θα παρακολουθήσουν τη γιορτή που οργανώνουν οι μαθητές της Δ΄τάξης  κατά τη διάρκεια των μαθημάτων της Δευτέρας 26 Οκτ. . Το σχολείο (πρωινό και ολοήμερο πρόγραμμα) θα λειτουργήσει κανονικά.

Τρίτη 27 Οκτωβρίου 2015

Οι μαθητές της ΣΤ΄τάξης και οι γονείς των μαθητών της Δ΄τάξης θα παρακολουθήσουν τη γιορτή το πρωί της  Τρίτης 27 Οκτωβρίου.

Ώρα προσέλευσης: 8:10 π.μ    Ώρα αποχώρησης: 10:15 π.μ   (Το Ολοήμερο δε θα λειτουργήσει.)

Τετάρτη  28  Οκτωβρίου 2015

Ώρα 10:30 π.μ. Προσέλευση των μαθητών της Ε΄και ΣΤ΄, που συμμετέχουν στην παρέλαση, στην οδό Αγίου Ιωάννου, μέσα στο προαύλιο  του 1ου Δ.Σ Αγίας Παρασκευής. (Συνοδοί των μαθητών έχουν οριστεί οι εκπαιδευτικοί Χελιδώνης Γιάννης  και Κουρέτα Δώρα.)

Μετά το τέλος της παρέλασης οι γονείς θα πρέπει  να βρίσκονται στην πλατεία απέναντι από τα Goodys για να παραλάβουν τα παιδιά τους.