Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Ανακοίνωση για τις εκλογές για την ανάδειξη νέου Δ.Σ Συλλόγου Γονέων

Ανακοίνωση για τις εκλογές για την ανάδειξη νέου Δ.Σ Συλλόγου Γονέων

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι οι εκλογές για την ανάδειξη νέου ΔΣ για το Σύλλογο Γονέων, θα γίνουν την Παρασκευή 19/12/2014 και ώρα 12:00 ως 18:30.

Δικαίωμα ψήφου έχουν τα ταμειακώς εντάξει μέλη (δηλαδή όσα μέλη έχουν πληρώσει την ετήσια συνδρομή των 15€ ανά οικογένεια). Επίσης δικαίωμα ψήφου έχουν και οι δύο γονείς.

Με την διεξαγωγή των εκλογών θα αναδειχθεί:

7μελες ΔΣ για τον Σύλλογο Γονέων (+ 3 αναπληρωματικοί)

3μελής εξελεγκτική  επιτροπή (+ 1 αναπληρωματικός)

Μέλη για την αντιπροσώπευση του σχολείου μας στην ένωση Γονέων (ο αριθμός των οποίων εξαρτάται από τον αριθμό των ψηφισάντων).

Δυνατότητα υποβολής υποψηφιοτήτων θα υπάρχει μέχρι την Τετάρτη 17/12/2014 (παρακαλούμε αν δεν έχετε δηλώσει υποψηφιότητα κατά την Γενική συνέλευση της 24ης Νοεμβρίου και το επιθυμείτε τώρα, επικοινωνήστε με την εφορευτική επιτροπή ).

Η εφορευτική επιτροπή

Βελές Ευάγγελος               Βάρναλη- Κρόκου Ελένη                 Ζαχαροπούλου Σωζάνα

6975884166                          6973627754                                        6944931733