Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Τουρνουά καλαθοσφαίρισης 3Χ3 στην Αγία Παρασκευή

Τουρνουά καλαθοσφαίρισης 3Χ3 στην Αγία Παρασκευή

timthumbΟ Πολιτιστικός και Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Αγίας Παρασκευής, σε συνεργασία με την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης και τους αθλητικούς συλλόγους της πόλης μας, διοργανώνει στις 29 & 30/11/2014, τουρνουά καλαθοσφαίρισης 3 με 3, στην κεντρική πλατεία της Αγίας Παρασκευής.
Η συγκεκριμένη εκδήλωση… εντάσσεται στο συνολικό πρόγραμμα του Π.Α.Ο.Δ.Α.Π. με σκοπό την ανάπτυξη του μαζικού και ιδιαίτερα του σχολικού αθλητισμού στην πόλη μας.

Οι μαθητές που ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στο τουρνουά μπορούν να παραλάβουν από το γραφείο του Διευθυντή το Δελτίο Συμμετοχής να γράψουν το όνομα της ομάδας τους, την κατηγορία της ομάδας τους, ανάλογα με το φύλο και την ηλικία τους, καθώς και τα ονόματα των συμπαικτών τους που θα πρέπει να είναι τουλάχιστον τρεις στο σύνολο (ένας αρχηγός και δύο επιπλέον παίχτες)
Η επιστροφή των συμπληρωμένων δελτίων θα πρέπει να γίνει στο σχολείο το αργότερο έως την Τρίτη 25 Νομεβρίου.