Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Αγώνες δρόμου για μαθητές στην Αγία Παρασκευή

Αγώνες δρόμου για μαθητές στην Αγία Παρασκευή

43002470Αγαπητοί γονείς,

ο Πολιτιστικός και Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Αγίας Παρασκευής στο πλαίσιο του 32ου Κλασικού Μαραθωνίου που θα διεξαχθεί την Κυριακή 9 Νοεμβρίου οργανώνει αγώνες δρόμου με αφετηρία- διαδρομή – τερματισμό τη λεωφόρο Μεσογείων ως εξής:

1. Μη αγωνιστική κατηγορία για  μαθητές Α΄ και Β΄τάξης. Ώρα:9:30 π.μ.
Αφετηρία: Παλιό Δημαρχείο (έναντι ΕΡΤ)
Τερματισμός: Λεωφόρος Μεσογείων (Μεσογείων &Χαλανδρίου)

2. Αγωνιστική κατηγορία για μαθητές Γ΄, Δ΄, Ε΄ και ΣΤ¨τάξης. Ώρα 9:45 π.μ
Αφετηρία: Μεσογείων & Αγ. Ανδρέα
Τερματισμός: Λεωφόρος Μεσογείων (Μεσογείων &Χαλανδρίου)

Εφόσον επιθυμείτε τη συμμετοχή του παιδιού σας συμπληρώστε την παρακάτω δήλωση και   στείλτε την στο σχολείο  μέχρι την Παρασκευή 7 Νοεμβρίου.

Σημείωσεις: α.Τα παιδιά θα πρέπει να συνοδεύονται από τους γονείς τους και β. Θα απονεμηθούν έπαθλα στους 3 πρώτους ανά κατηγορία και διπλώματα σε όλους τους συμμετέχοντες.

Δ Η Λ Ω Σ Η  Σ Υ Μ Μ Ε Τ Ο Χ Η Σ

Ο/Η ……………………………………………………………… κηδεμόνας του/της μαθ…. της ………. Τάξης ……………………………………………………………..
Δ η λ ώ ν ω
Ότι το παιδί μου θα πάρει μέρος στον αγώνα δρόμου που διοργανώνει ο Πολιτιστικός και Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Αγίας Παρασκευής την Κυριακή 9 Νοεμβρίου.
Ο/Η Δ η λ ….