Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Επίσκεψη του Δημάρχου Αγίας Παρασκευής στο σχολείο μας

Επίσκεψη του Δημάρχου Αγίας Παρασκευής στο σχολείο μας

2014-02-24 11.06.06
Ο Δήμαρχος Αγίας Παρασκευής Βασίλης Ζορμπάς με το Διευθυντή του Σχολείου Γιάννη Λογοθέτη

Ο Δήμαρχος Αγίας Παρασκευής κ. Βασίλης Ζορμπάς συνοδευόμενος από την Πρόεδρο της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης κ. Βάσω Πύρρου  και δύο υπαλλήλους της Τεχνικής Υπηρεσίας επισκέφτηκαν τη Δευτέρα 24 Φεβρουαρίου το σχολείο μας.

Ο Διευθυντής του Σχολείου… Γιάννης Λογοθέτης τους   ξενάγησε στους χώρους και τους ενημέρωσε για τα προβλήματα που αντιμετωπίζει το  Σχολικό Συγκρότημα. Ο Δήμαρχος  διαβεβαίωσε τον Διευθυντή ότι σύντομα θα αντικατασταθεί  ο πλαστικός τάπητας του γηπέδου ποδοσφαίρου 5Χ5 ενώ μέσα στους στόχους της Δημοτικής Αρχής   για τον επόμενο χρόνο είναι η επισκευή του γηπέδου μπάσκετ  και του προαυλίου του σχολείου.