Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Ασφάλιση μαθητών

Ασφάλιση μαθητών

imagesΑγαπητοί γονείς

Ο δήμος Άγιας Παρασκευής σε συνεργασία με την ING σκοπεύει να ασφαλίσει τους μαθητές των σχολείων της πόλης μας με ασφαλιστικό πακέτο που θα περιλαμβάνει … ιατροφαρμακευτική κάλυψη έως 300€ όλων των μαθητών για ατυχήματα εντός του σχολείου και κατά τη διάρκεια των εκδηλώσεων/εκδρομών.
Εφόσον συμφωνείτε με την ασφαλιστική κάλυψη του παιδιού σας, συμπληρώστε την παρακάτω δήλωση και στείλτε τη στο σχολείο έως την Παρασκευή 24 Ιανουαρίου.

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου

———————————————————————————

Δ Η Λ Ω Σ Η

Ο/Η ………………………………………………………………………………………………….. γονέας και κηδεμόνας τ….

μαθ……………………………………………………………………………………………………………… της …….. τάξης , δηλώνω ότι επιθυμώ την ασφάλιση του παιδιού μου σε ομαδικό ασφαλιστικό πακέτο του Δήμου Αγίας Παρασκευής σε συνεργασία με την ΙΝG και επιτρέπω στη Διεύθυνση του 7ου Δημοτικού Σχολείου Αγίας Παρασκευής να δώσει στο Δήμο
Αγίας Παρασκευής το ονοματεπώνυμο του παιδιού μου, το πατρώνυμό του και την ημερομηνία γεννήσεώς του προκειμένου να εκδοθεί η προσωπική του κάρτα ασφάλισης.
Αγία Παρασκευή …./1/2014
… Δηλ….