Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Το Χριστουγεννιάτικο παζάρι μας

Το Χριστουγεννιάτικο παζάρι μας

1Οι μαθητές του σχολείου μας με την καθοδήγηση της εκπαιδευτικού Αγγλικών Κωνσταντίνας Γιαννοπούλου και  τη στήριξη του Δ.Σ  του Συλλόγου Γονέων διοργανώνουν Χριστουγεννιάτικο Παζάρι. Τα χρήματα που θα συγκεντρωθούν θα διατεθούν για φιλανθρωπικό σκοπό και συγκεκριμένα για ίδρυμα παιδιών της Αγίας Παρασκευής…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Το παζάρι λειτουργεί στην αίθουσα Αγγλικών στον 1 όροφο καθημερινά για τους μαθητές μας στα δύο πρώτα διαλείμματα, από 9:40-10:00 και από 11:30-11:45.

(Ημέρες Λειτουργίας:Πέμπτη 12 Δεκεμβρίου έως Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου)

Την Παρασκευή, τελευταία μέρα λειτουργίας του, το παζάρι θα είναι ανοικτό και για τους γονείς από τις 5:οο μ.μ οπότε θα συνδυαστεί με το εργαστήρι ζαχαροπλαστικής που οργανώνει ο Σύλλογος Γονέων εκείνη τη μέρα στο σχολείο .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ελπίζουμε στην στήριξη όλων, αφού τα πράγματα που θα διατεθούν προς πώληση είναι κατασκευές των μαθητών μας, που εργάστηκαν με μεγάλη προθυμία και ενθουσιασμό και τα χρήματα που θα συγκεντρωθούν προορίζονται πάλι για παιδιά.