Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Ανακοινώσεις 22/2/2013

Ανακοινώσεις 22/2/2013

1. Από τη Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου 2013 δε θα λειτουργεί το κυλικείο του σχολείου λόγω παραίτησης της εκμισθώτριας. Παρακαλούμε τους γονείς όπως μεριμνήσουν για το κολατσιό των παιδιών τους μέχρι να ολοκληρωθούν οι διαδικασίες της νέας εκμίσθωσης του κυλικείου μας.

2.Η προγραμματισμένη δεντροφύτευση για το Σάββατο 23 Φεβρουαρίου 2013 ώρα 10:00, θα διεξαχθεί κανονικά εφόσον το επιτρέψουν οι καιρικές συνθήκες, που σύμφωνα με τις προβλέψεις της Ε.Μ.Υ θα είναι καλές.

3. Η προγραμματισμένη για σήμερα 22/2/2013 εκπαιδευτική επίσκεψη των Ε΄και Δ΄τάξεων στο Αρχαιολογικό Μουσείο της Αθήνας αναβλήθηκε λόγω των ακραίων καιρικών φαινομένων που επικρατούσαν στην Αττική. Με επόμενη ανακοίνωση θα ενημερώσουμε μαθητές και γονείς για την νέα ημερομηνία πραγματοποίησής της.