Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Δευτέρα 11/2/2013 ώρα 7:30μ.μ:Βραδιά- αφιέρωμα στο ρεμπέτικο τραγούδι και την ιστορία του

Ο Σύλλογος Διδασκόντων και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων σας καλούν στη βραδιά- αφιέρωμα στο ρεμπέτικο τραγούδι και την ιστορία του, «Διαδρομές από το Σμυρναίικο μέχρι το Λαϊκό τραγούδι», με ζωντανή μουσική και αναβίωση της παραγγελιάς.

Η εκδήλωση οργανώνεται για τους γονείς του σχολείου μας και θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα εκδηλώσεων τη Δευτέρα 11 Φεβρουαρίου 2013 και ώρα 7:30μ.μ

* Η είσοδος είναι ελεύθερη. Τα έξοδα της διοργάνωσης και τα ποτά είναι κερασμένα από το Σύλλογο Γονέων. Οι γονείς ας φέρουμε τους κρασομεζέδες- ό,τι τελοσπάντων έχει ο καθένας στη φτώχεια του- και φυσικά το κέφι μας.