Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Για το καλό της νέας χρονιάς!

Για το καλό της νέας χρονιάς!

Με βασιλόπιτες και βιβλία   ήρθαν σήμερα το πρωί  τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονεών και Κηδεμόνων.

Μετά την προσευχή μαζευτήκαμε  στην αίθουσα εκδηλώσεων, ακούσαμε τον ωραίο χαιρετισμό  της  Προέδρου του Συλλόγου   κ. Χριστίνας Γρηγοράκη, ανταλλάξαμε ευχές για τη νέα χρονιά και πήρε ο καθένας το κομμάτι του.

Τυχεροί 15 μαθητές- ένας από κάθε τμήμα-  και μία δασκάλα που κέρδισαν τα φλουριά και πήραν δώρο από ένα βιβλίο.

Μαθητές και εκπαιδευτικοί ευχαριστούμε το νεοεκλεγέν Διοικητικό Συμβούλιο των Γονέων  για την ευγενική προσφορά και ευχόμαστε καλή χρονιά και επιτυχία στα νέα τους καθήκοντα.

ΠΡΟΣΘΗΚΗ 21ης ΙΑΝ. 2013
Το Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων ευχαριστεί τους φούρνους τις γειτονιάς μας “Τα κουλουράκια” και “Αγγελίδης” για τη βοήθειά τους και τις νόστιμες βασιλόπιτες