Αρχική » Ανακοινώσεις » Ανακοίνωση στις 12-06-2017

Ανακοίνωση στις 12-06-2017

Τη Δευτέρα 12/06/2017 στις 15:00 εκδόθηκαν και τοιχοκολλήθηκαν στην είσοδο του σχολείου τα αποτελέσματα της πρώτης εξεταστικής περιόδου καθώς επίσης και το πρόγραμμα υποστηρικτικής διδασκαλίας. Το πρόγραμμα υποστηρικτικής διδασκαλίας αναρτάται και στο site μας. Τη Πέμπτη 15/06/2017 από τις 11:00 έως τις 13:00 θα παραδίδονται στους γονείς και κηδεμόνες οι έλεγχοι με την ετήσια βαθμολογία που θα περιλαμβάνει και τη βαθμολογία των γραπτών. Μόλις ληφθεί από τη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πειραιά η ονομαστική κατάσταση των αποφοίτων του σχολείου μας με τα αντίστοιχα ΓΕΛ εγγραφής τους για το σχολικό έτος 2016-2017, θα εκδοθεί ανακοίνωση στο site μας  και η  ονομαστική κατάσταση θα  τοιχοκολληθεί στο σχολείο μας. Τέλος στις επόμενες ημέρες θα αναρτηθεί στο site μας και θα τοιχοκολληθεί και το πρόγραμμα της δεύτερης εξεταστικής περιόδου.