Αρχείο ημέρας 18 Δεκεμβρίου, 2015

Επίδοση Βαθμολογίας Α΄Τριμήνου

Την Τρίτη 22/12/2015 και ώρα 11.10 οι γονείς-κηδεμόνες καλούνται για ενημέρωση σε θέματα λειτουργίας του σχολείου, απουσιών, συμπεριφοράς μαθητών και επίδοση βαθμολογίας Α΄τριμήνου.

Την ημέρα εκείνη , θα γίνουν οι πρώτες 4 ώρες μαθημάτων και οι μαθητές θα σχολάσουν στις 11.05 .

Την Τετάρτη 23/12/2015 θα γίνουν οι πρώτες 2 ώρες μαθημάτων και στη συνέχεια οι μαθητές θα παρακολουθήσουν ταινίες εορταστικού περιεχομένου και θα συμμετάσχουν σε ένα εορταστικό πρόγραμμα με μουσική και διανομή γλυκών. Οι μαθητές θα αποχωρήσουν στις 11.30

Χριστουγεννιάτικο Bazaar

Σας προσκαλούμε στο χριστουγεννιάτικο Bazaar του σχολείου μας που θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 22/12/2015 κατά τη διάρκεια της επίδοσης της βαθμολογίας του 1ου τριμήνου.

Τα έργα όλα είναι από τους μαθητές μας με την επίβλεψη της καθηγήτριας της Τεχνολογίας κας Γιαννακάκη.

Θα χαρούμε να σας έχουμε κοντά μας .