Αρχείο ημέρας 7 Νοεμβρίου, 2014

Ανακοίνωση

Ενημερώνουμε μαθητές και κηδεμόνες ότι σήμερα 7 Νοεμβρίου τα τμήματα Β1 και Γ1 αποχώρησαν από το σχολείο στη 1.10 μ.μ. .

Τα ίδια τμήματα θα αποχωρήσουν τη Δεύτερα την ίδια ώρα από το σχολείο, ενώ το τμήμα Γ2 θα προσέλθει στο σχολείο τη 2η διδακτική ώρα.

Πρόσκληση ενδιαφέροντος για διδακτική επίσκεψη στη Tasty

Το σχολείο μας διοργανώνει διδακτική επίσκεψη την Πέμπτη 4 Δεκεμβρίου 2014, στο εργοστάσιο TASTY στα πλαίσια του μαθήματος της Τεχνολογίας. Στην επίσκεψη θα συμμετέχουν μαθητές των τμημάτων Β1 και Β2 του σχολείου μας και η μετακίνηση θα γίνει με 1 ναυλωμένο λεωφορείο.

Η αναχώρηση θα γίνει στις 08.10 πμ. και η επιστροφή στις 12.30  στους χώρους του σχολείου.

Παρακαλούμε τα ενδιαφερόμενα πρακτορεία ταξιδιού να επικοινωνήσουν μαζί μας για τις προσφορές τους.