“Ο Μικρός Πρίγκιπας”

Οι μαθητές μας  στο πλαίσιο του Προγράμματος  “Ο Μικρός Πρίγκιπας” θα παρουσιάσουν μαζί με τους μαθητές του 1ου Δημοτικού Αναβύσσου το έργο του Αντουάν Ντε Σαιντ-Εξυπερύ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

Η χορωδία 2ου & 6ου Δημ. Σχ. Αρτέμιδος,  αποτελείται από μαθητές Δ΄, Ε΄& ΣΤ΄τάξης.

Την παράσταση της Τρίτης 12/6/2018 θα παρακολουθήσουν μαθητές και γονείς του 1ου Δημοτικού Αναβύσσου και την παράσταση της Πέμπτης 14/6/2018 μαθητές και γονείς  2ου & 6ου Δημοτικών Αρτέμιδος.

Την Τρίτη 12/6/2018 οι μαθητές μας με τους δασκάλους (χωρίς γονείς) θα αναχωρήσουν από το σχολείο για Ανάβυσσο με πούλμαν στις 6:30 μ.μ. και θα επιστρέψουν στις 11:30 μ.μ στο σχολείο.

Την Πέμπτη θα μεταβούν στο Μαρκόπουλο με τους γονείς τους στις 5:30 μ.μ

Οι  μαθητές της χορωδίας οι οποίοι δεν έχουν μεταφορικό μέσο για το Μαρκόπουλο θα μετακινηθούν με πούλμαν από το σχολείο μας στις 5:00 μ.μ και θα επιστρέψουν στο σχολείο  στις 9:00 μ.μ

Όσοι γονείς επιθυμείτε να παρακολουθήσετε τη παράσταση στο Μαρκόπουλο και δεν έχετε μεταφορικό μέσο παρακαλούμε να μας ενημερώσετε μέχρι την Τρίτη 12/6/2018.

Η Διευθύντρια του 2ου Δημοτικού                                                                  Κατσιούλη Κασσιανή

Ο Διευθυντής του 6ου Δημοτικού                                                                 Κωνσταντινίδης Αλέξιος