Συμμετοχή του σχολείου μας στο 19ο Συμβούλιο Αντιπροσώπων της HELMEPA

Στο 19ο Συμβούλιο Αντιπροσώπων Παιδιών που διοργανώνει η Helmepa στις 14 Δεκεμβρίου 2012 στην Αθήνα, για τον απολογισμό των δράσεων της περσινής χρονιάς και το νέο προγραμματισμό, θα συμμετέχει το σχολείο μας εκπροσωπώντας την περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας, αφού σύμφωνα με τη Helmepa η ομάδα 691 (Δ)  πραγματοποίησε τις περισσότερες δράσεις από όλες τις ομάδες που δραστηριοποιούνταν στο πρόγραμμα από την περιφέρειά μας. Συγκεκριμένα θα παραστούν στο Συμβούλιο η εκπ/κός του σχολείου μας κα. Άννα Παπαχαρίση και ο μαθητής Κατερινόπουλος Νίκος (περσινός μαθητής της Στ τάξης) συνοδευόμενος από έναν γονέα του καθώς και ο υπεύθυνος σχολικών δραστηριοτήτων του Ν. Αιτ/νίας κ. Τσιλίκας Θοδωρής.

δείτε την πρόσκληση

δείτε δράσεις της ομάδας παιδιών

Κατηγορίες: Δραστηριότητες, Εκπαιδευτικά, Επικαιρότητα. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.

Ένα σχόλιο στο Συμμετοχή του σχολείου μας στο 19ο Συμβούλιο Αντιπροσώπων της HELMEPA

1. Ο/Η Τάσος λέει:

Θερμά συγχαρητήρια στους εκπ/κούς και τους μαθητές του σχολείου σας