Αρχική

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας

4ο Γυμνάσιο Ρόδου
ΔιεύθυνσηΒενετοκλέων 35, Ρόδος 85100
Τηλ.: 2241025380
Fax: 2241025380
mail@4gym-rodou.dod.sch.gr

Στη σελίδα μας μπορείτε να βρείτε πληροφορίες για το σχολείο και οτιδήποτε άλλο αφορά στη σχολική ζωή επιλέγοντας τα αντίστοιχα πεδία από το κεντρικό μενού στην κορυφή της σελίδας. Τίτλοι ανακοινώσεων, φωτογραφικό υλικό και τα νέα μας εμφανίζονται στο κάτω μέρος. Οι τελευταίες καταχωρήσεις περιέχονται επίσης και στην κεντρική σελίδα. Μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας μέσω της φόρμας επικοινωνίας που βρίσκεται στην κορυφή της σελίδας.
 Καλή πλοήγηση!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Τα αποτελέσματα των προαγωγικών και απολυτηριων εξετασεων  περιόδου Ιουνίου, θα αναρτηθούν στον πίνακα ανακοινώσεων του σχολείου μας τη Δευτέρα 12/6/17 μετά τις 13.00.   Επίσης, θα δίνονται και οι έλεγχοι βαθμολογίας καθημερινά από τις 8 π.μ. έως τις 2 μ.μ.

Στην καρτέλα «Μαθητές» έχουν αναρτηθεί τα ονόματα των Αριστούχων μαθητών, το πρόγραμμα της ενισχυτικής διδασκαλίας, καθώς και το πρόγραμμα των επαναληπτικών εξετάσεων Ιουνίου 17.