Σεπ 16 2014

«Καλά Χριστούγεννα»
 και
Καλή Χρονιά
με Υγεία, Ευτυχία και Δημιουργικότητα.

Δεκ 22 2017

MAKE A WISH

Κάτω από: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

Φέτος για πρώτη φορά το σχολείο μας συμμετείχε στο πρόγραμμα Make a wish.

Δείτε το σχετικό άρθρο της εφημερίδας μας εδώ.

Νοέ 28 2017

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Ο μαθητής της Γ΄ τάξης Ζήσης Νικόλαος κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων στο Taekwondo. H Διεύθυνση και ο Σύλλογος Καθηγητών του 4ου Γυμνασίου συγχαίρουν και εύχονται πάντα πρωτιές και νίκες σε καλούς αγώνες.

Νοέ 21 2017

Γιορτή για το Πολυτεχνείο 2017

Δείτε στιγμιότυπα εδώ.
Επιμέλεια γιορτής: Καρπουζά Νίνα και Γούλα Ζωή.
Επιμέλεια ορχήστρας και χορωδίας: Γιαννίκα Γωγώ.

Οκτ 30 2017

ΣΧΟΛΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 1940
Υπεύθυνες γιορτής: Παπαδοπούλου Αλεξάνδρα, Γιαννακάκη Δήμητρα.
Μουσική επιμέλεια: Γιαννίκα Γεωργία
Δείτε στιγμιότυπα από τη γιορτή εδώ.

Κράτα το

Οκτ 04 2017

ΗΜΕΡΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

Κάτω από: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Τη Δευτέρα 2/10/2017 γιορτάστηκε στο σχολείο μας η Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού .
Δείτε το σχετικό άρθρο της εφημερίδας μας εδώ.

Οκτ 03 2017

ΕΠΙΔΗΜΙΑ ΙΛΑΡΑΣ ΣΕ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΕΛΛΑΔΑ – ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Σύμφωνα με το πρακτικό της 6ης συνεδρίασης της Εθνικής Επιτροπής Εμβολιασμών και με αφορμή την επιδημική έξαρση σε πολλές Ευρωπαϊκές χώρες και πρόσφατα στην Ελλάδα συστήνει τον άμεσο εμβολιασμό με το εμβόλιο ιλαράς – ερυθράς – παρωτίτιδας των παιδιών, των εφήβων και των ενηλίκων που δεν έχουν εμβολιασθεί με τις απαραίτητες δόσεις. Σύμφωνα με το εθνικό πρόγραμμα Εμβολιασμών, παιδιά , έφηβοι και ενήλικες που έχουν γεννηθεί μετά το 1970 και δεν έχουν ιστορικό νόσου πρέπει να είναι εμβολιασμένοι με δύο δόσεις εμβολίου για την ιλαρά ( με τη μορφή μονοδύναμου εμβολίου ιλαράς ή μικτού εμβολίου).

Μπορείτε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα του ΚΕΕΛΠΝΟ (www.keelpno.gr) για εκτενέστερη πληροφόρηση.

Σεπ 12 2017

DSC05368ΑΓΙΑΣΜΟΣ

11/9/2017

Ανανεωμένους, ξεκούραστους, γεμάτους χαρά και πολλές προσδοκίες μας βρήκε το ξεκίνημα της νέας σχολικής χρονιάς. Ευχόμαστε να είναι μια χρονιά γόνιμη και δημιουργική για όλους.

Χαιρετισμός της νέας διευθύντριας του γυμνασίου, Άννας Κρανιώτη:

Με τη θεία Χάρη και τις ευλογίες της εκκλησίας  που μόλις πήραμε, ξεκινούμε σήμερα τη νέα σχολική χρονιά. Ευχή και προσδοκία όλων μας είναι να κάνουμε καλή αρχή, ώστε η νέα χρονιά να είναι Δημιουργική και Αποδοτική.

Αγαπητά μας παιδιά

Συνεχίστε να διαβάζετε »

Σεπ 11 2017

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ

Αγαπητοί γονείς

Σας προσκαλούμε στην Τακτική Γενική Εκλογο-απολογιστική Συνέλευση του Συλλόγου Γονέων του 4ου Γυμνασίου , η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2017 και ώρα 7.00 μμ στο χώρο του σχολείου. Σε περίπτωση που δεν υπάρξει απαρτία η Γενική Συνέλευση θα πραγματοποιηθεί την ίδια μέρα και ώρα την επόμενη εβδομάδα (Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2017 στις 7.00 μμ) και πάλι στο χώρο του σχολείου. Η συμμετοχή σας κρίνεται απαραίτητη.

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων του 4ου Γυμνασίου Κοζάνης

Σεπ 06 2017

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο Αγιασμός του 4ου Γυμνασίου Κοζάνης θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 11/9/2017, στις 08:45. Την ίδια ημέρα θα δοθούν στους μαθητές και τα βιβλία.

Παλιότερα Άρθρα »