Επιτυχίες των μαθητών του σχολείου μας στις εξετάσεις του Κ.Π.γ.

Κατά τη σχολική χρονιά 2014 – 2015, μαθητές από τη Β’ και την Γ’ τάξη του 4ου Γυμνασίου Αιγάλεω προετοιμάστηκαν από τις καθηγήτριες των Γαλλικών, κ. Κοκοτσή Αναστασία και των Γερμανικών, κ. Λουκάκου Ευαγγελία για τις εξετάσεις του Κρατικού Πιστοποιητικού Γλωσσομάθειας επιπέδου Α1/Α2. Ο Διευθυντής και οι καθηγητές του 4ου Γυμνασίου Αιγάλεω συγχαίρουν τους επιτυχόντες μαθητές:

Γερμανικά:                                                            Γαλλικά:
Για το επίπεδο Α1:                                                     Για το επίπεδο Α1:
1. Αρχοντής Παναγιώτης                                          1. Ανδρεάτου Πολυξένη
2. Ασκιανάκης Μιχάλης                                           2. Λαγανά Μαιρίνα
3. Κατρίτσης Γιάννης                                               3. Τσόμπε Ελπίδα
4. Κυριακίδης Κωνσταντίνος

Για το επίπεδο Α2:                                                    Για το επίπεδο Α2:
1. Κουρπά Μαριάννα                                               1. Ρέντουλα Βασιλική
2. Μαγγανάς Πέτρος
3. Μπογιατζάρα Θεώνη

20150512_132228

Κατηγορίες: Γενικά άρθρα. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.