Στιγμιότυπα από την καλοκαιρινή γιορτή λήξης του σχολικού έτους !Καλό Καλοκαίρι σε όλους! Λήψη αρχείου
Εργαστήριο Δεξιοτήτων “Ο Ρούλης ο Τροφούλης και η περιπέτειά του στον κόσμο της υγιεινής διατροφής” Λήψη αρχείου
Επισκεπτόμαστε το 2ο Δημοτικό Σχολείο Μανιάκων στα πλαίσια υλοποίησης δράσης για την ομαλή μετάβαση των μεγάλων νηπίων στην Α΄τάξη .Ευχαριστούμε θερμα τη Διευθύντρια του σχολείου ,κ.α Αργυρώ Λάζου και τη Δασκάλα της Α΄τάξης ,κ.α Μαρία Κυρκοπούλου ! Λήψη αρχείου