Πανελλαδικές Εξετάσεις 2014

Πρόγραμμα Δελτίο Τύπου ΤΕΦΑΑ 2014 Διαβίβαση δελτίων τύπου Μηχανογραφικό ΓΕΛ-ΕΠΑΛ Β 2014 Μηχανογραφικό δελτίο και επιπλέον πληροφορίες για τις πανελλαδικές εξετάσεις 2014 Μηχανογραφικό ΕΠΑΛ Α 2014 Πρακτική Δοκιμασία Υποψηφίων ΤΕΦΑΑ Εξέταση ατόμων με αναπηρία και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες στα Ειδικά Μαθήματα Tα εξεταστικά κέντρα του μαθήματος των Αγγλικών του νομού Ηρακλείου Εισακτέοι στις στρατιωτικές σχολές Ορισμός Εξεταστικών Κέντρων Ειδικών Μαθημάτων και κατανομή υποψηφίων Συμπλήρωση Μηχανογραφικού Δελτίου Καθορισμός εισακτέων στις Α.Ε.Ν. Σύστημα Υποβολής Ηλεκτρονικού Μηχανογραφικού Δελτίου Προκήρυξη Εισαγωγής Σπουδαστών ΑΕΝ Ηλεκτρονική Υποβολή Μηχανογραφικού Στατιστικά στοιχεία των βαθμολογιών Έσπασαν τα ρεκόρ στη βαθμολογία! Ανακοίνωση αποτελεσμάτων ειδικών μαθημάτων Μερική ή ολική ανάκληση προτιμήσεων στα Μηχανογραφικά Δελτία Εισαγωγή αθλητών στην τριτοβάθμια εκπαίδευση Βάσεις 2014 Επιτυχόντες (90%) (10%)

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις Σχολείου, Μαθητές, Πανελλαδικές Εξετάσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.