Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,
Αύριο Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου 2023 θα ξεκινήσουν κανονικά τα μαθήματα στο σχολείο με φυσική παρουσία των μαθητών/τριών μας. Στις 8:30 π.μ θα πραγματοποιηθεί η καθιερωμένη τελετή του Αγιασμού και στη συνέχεια οι μαθητές/τριες θα μεταβούν στις τάξεις τους.
Το ωρολόγιο πρόγραμμα θα εφαρμοσθεί κανονικά (αποχώρηση 13:15).
Το Ολοήμερο θα λειτουργήσει έως τις 16:00.
Καλή και δημιουργική σχολική χρονιά,με υγεία και πρόοδο!!
Η Διευθύντρια
Κων/να Μπάλια