Σύγχρονη Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση : Κοινοποίηση ηλεκτρονικών διευθύνσεων – «δωματίων» – των εκπαιδευτικών του σχολείου μας

Σας στέλνουμε στο mail που μας έχετε δηλώσει τις ηλεκτρονικές διευθύνσεις  – «δωματίων» – των εκπαιδευτικών του σχολείου μας. Το αρχείο είναι σε μορφή υπολογιστικού φύλλου (excel). Παρακαλούμε να το “κατεβάσετε” στον σκληρό δίσκο του υπολογιστή σας και κατόπιν να το ανοίξετε, ώστε απρόσκοπτα να μπορείτε να επισκεφθείτε τα “δωμάτια” των εκπαιδευτικών.

Παρακαλούμε τα στοιχεία αυτά να μην κοινοποιηθούν σε άτομα που δεν εμπλέκονται στην εκπαιδευτική διαδικασία.

Στο σχολείο μας θα υπάρχει, στο μέτρο του εφικτού, τεχνική υποστήριξη αποτελούμενη από τον εκπαιδευτικό παράλληλης στήριξης και τη διευθύντρια του σχολείου σε περίπτωση που αντιμετωπίσετε προβλήματα στην είσοδο του μαθητή στα ηλεκτρονικά δωμάτια.

Μπορείτε να επικοινωνήσετε είτε τηλεφωνικά είτε με e-mail προκειμένου να προσπαθήσουμε να σας βοηθήσουμε, ώστε να πραγματοποιηθούν τα μαθήματα με τον καλύτερο δυνατό τρόπο και με τα λιγότερα τεχνικά προβλήματα.

Καλή δύναμη σε όλους !

Copyright © 2020. Με την επιφύλαξη όλων των δικαιωμάτων.