ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΧ. ΕΤΟΣ 2024-2025

Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές για το σχολικό έτος 2024-25 θα πραγματοποιηθούν από 1-20 Μαρτίου ηλεκτρονικά.

Τα όρια του νηπιαγωγείου μας είναι η περιοχή που περικλείεται από τις οδούς: Αριστοτέλους (μονά), κάτω από τη Βίαντος, κάτω από την Αζαλέας, Πλήθωνος Γεμιστού (χωρίς αυτή), Δεκελείας, Λ. Καραμανλή, Τατοϊου, Αγ. Φανουρίου, Χειλετζάρη, Κύπρου (χωρίς αυτή)

ορια 34

Λήψη αρχείου

Οι εκπαιδευτικοί και οι μαθητές του 34ου νηπιαγωγείου Αχαρνών, θα θέλαμε, να εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες στην εταιρία SKROUTZ A.E. για την άμεση ανταπόκρισή της στο αίτημά μας και την ευγενική χορηγία της σε εκπαιδευτικά παιχνίδια και ηλεκτρονικό εξοπλισμό στο σχολείο μας.

Η πολύτιμη αυτή προσφορά θα διευκολύνει σημαντικά το έργο της εκπαιδευτικής  διαδικασίας και θα συμβάλει σημαντικά στην ποιοτική αναβάθμιση της εκπαίδευσης  στο σχολείο μας.

Η άμεση ανταπόκριση στο αίτημά μας αναδεικνύει τη φιλεκπαιδευτική στάση της εταιρίας SKROUTZ A.E. με συνέπεια την ενίσχυση του εκπαιδευτικού μας έργου.

Καλωσήρθατε

Στον ιστότοπο αυτό θα βρείτε νέα, ανακοινώσεις και πληροφορίες για το σχολείο μας 34ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ.
Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα.

Εκεί μπορείτε να βρείτε διάφορες χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με τους εκπαιδευτικούς που πλαισιώνουν το σχολείο μας, την προσβασιμότητα στο σχολείο μας, τον κανονισμό λειτουργίας, τα νέα του σχολείου μας και τα στοιχεία επικοινωνίας του.