Ιούλ 05 2018

Αποτελέσματα Πανελλαδικών εξετάσεων

Συγχαίρουμε όλους τους μαθητές μας που και φέτος, συνεχίζοντας την παράδοση των προηγούμενων ετών,

ξεχώρισαν με τις υψηλές επιδόσεις τους στις Πανελλαδικές εξετάσεις 2018 και τους ευχόμαστε τα αποτελέσματα να δικαιώσουν τους στόχους και τις επιθυμίες τους.

Καλό καλοκαίρι και καλή ξεκούραση.

Παναγιώτης Καρκαντζάκος

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αποτελέσματα Πανελλαδικών εξετάσεων

Ιούν 04 2018

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΒΕΛΓΙΟ ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΒΕΛΓΙΟ ΟΛΛΑΝΔΙΑ

Μαΐ 18 2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΩΝ-2018

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΔΟΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2018

Σεπ 02 2017

Δημοσιεύτηκε στο ΦΕΚ η κατανομή των τμημάτων της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης στα Επιστημονικά Πεδία.

Κατανομή των τμημάτων της Τριτοβάθμιας στα Επιστημονικά Πεδία

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τα Επιστημονικά Πεδία και οι Συντελεστές βαρύτητας μετά την κατάργηση του 4ου Επιστημονικού Πεδίου «Επιστήμες της εκπαίδευσης»

Σεπ 02 2017

Η διδακτέα και εξεταστέα ύλη για το έτος 2018 για τα μαθήματα που εξετάζονται πανελλαδικά για την εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση αποφοίτων Γ΄ τάξης Ημερήσιου Γενικού Λυκείου.

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Eξεταστέα ύλη για το έτος 2018 για τα μαθήματα που εξετάζονται πανελλαδικά για την εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση αποφοίτων Γ΄ τάξης Γενικού Λυκείου.

Επόμενα »