Έκδοση Αποτελεσμάτων 2ου ΓΕ.Λ. ΠΑΤΡΩΝ

Σήμερα, Τρίτη 23 Ιουνίου 2015, και μετά τις 15:00, θα είναι διαθέσιμα για το κοινό τα αποτελέσματα των προαγωγικών εξετάσεων Α και Β Λυκείου και των απολυτηρίων εξετάσεων της Γ Λυκείου.

Οι μαθητές της Α και Β Λυκείου μπορούν (μέσω των κηδεμόνων τους) να παραλαμβάνουν τους ελέγχους επίδοσης από την Παρασκευή 26 Ιουνίου 2015 και ώρα 09:00 και εφεξής.

Οι μαθητές της Γ Λυκείου μπορούν να παραλαμβάνουν οι ίδιοι ελέγχους επίδοσης, απολυτήρια και βεβαιώσεις πρόσβασης από τη Δευτέρα 29 Ιουνίου 2015.

Ιδιαίτερα για τους μαθητές της Γ Λυκείου επισημαίνεται ότι μπορούν να προσέρχονται στο σχολείο από αύριο Τετάρτη 24 Ιουνίου 2015 για έκδοση κωδικού πρόσβασης ή για υποβολή μηχανογραφικού. Η προθεσμία για την υποβολή μηχανογραφικού λήγει στις 7 Ιουλίου 2015.

Το σχολείο θα παραμείνει ανοιχτό και την Πέμπτη 2 Ιουλίου (εφημερία) και την Παρασκευή 3 Ιουλίου και την Τρίτη 7 Ιουλίου, για να προσφέρει βοήθεια σε όσους συμπληρώνουν τα μηχανογραφικά τους.

Από τη Διεύθυνση του 2ου ΓΕ.Λ. Πατρών