Basic CMYK

Ο Διευθυντής και οι καθηγητές του 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥ, μαζί με τις θερμότατες ευχές για τι εορτές των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς, αισθάνονται την ανάγκη να ευχαριστήσουν όσους με την ευγενική τους διάθεση και προθυμία συνέβαλλαν στην καλή λειτουργία του σχολείου.

• Τους μαθητές και γονείς για την διάθεση καλής συνεργασίας και την πολύτιμη προσφορά τους σε φωτοτυπικό χαρτί αλλά και για την προθυμία που επέδειξαν κάποιοι μαθητές και γονείς, στο να πλυθούν οι κουρτίνες των φρεσκοβαμμένων και καθαρών αιθουσών Διδασκαλίας.
  • Την HYGIENE SERVICE – ΠΡΟΦΙΤ ΕΠΕ Θεσ/νίκης και τον Αντιπρόσωπο της στην Κορινθία κ. Βασιλόπουλο, για την προσφορά στο σχολείο μας ενός Στεγνωτήρα χεριών.
  • Την ΣΥ.ΦΑ.ΚΟ. ΑΕ και την Διευθύντρια κ. Αθηνά Δάφνη, για την προσφορά φαρμακευτικού υλικού, πιεσόμετρου κ.λ.π. για τις ανάγκες του σχολείου μας.
  • Το «Εμπόριο Ηλεκτρικών Συσκευών» και τον κ. Λάσκα Δήμο, για την προσφορά χρήσιμης επιτραπέζιας Ηλεκτρικής Συσκευής.
  • Την Joy And Home και τον κ. Αθανασάκο Γιάννη, για την προσφορά ενός ηλεκτρικού μπρικιού.
  • Την ΣΕΥΚ-ΥΔΡΩ και τον κ. Χρήστο Χονδρό, για την προσφορά επιτοίχιας συσκευής υγρού σαπουνιού (κρεμοσάπουνο).
  • Όσους συνέβαλλαν, ώστε να καταστεί το εκπαιδευτικό ταξίδι στο Άγιον Όρος οικονομικότερο.
  • Τον ηλεκτρολόγο κ. Βασιλειάδη Γιάννη, για ηλεκτρικές εργασίες που προσέφερε δωρεάν.

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ  –  ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ