Παιχνίδια από τα παλιά…

17 Νο'εμβρη 2014

Γιορτή 17 Νοέμβρη 2014

Ετικέτες:

Συγκέντρωση ειδών διατροφής για «Tο Χαμόγελο του Παιδιού» (μέχρι 12-12-2014).

Σας ενημερώνουμε ότι ο Εθελοντικός Οργανισμός για τα παιδιά «Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει των επικείμενων εορτών των Χριστουγέννων, επιθυμεί να συγκεντρώσει τρόφιμα για να καλύψει τις ανάγκες τόσο των παιδιών που διαμένουν στα σπίτια του Συλλόγου, Διαβάστε το υπόλοιπο της καταχώρησης »

Ετικέτες: , ,

« 3ος Λογοτεχνικός Διαγωνισμός Εφηβικού Διηγήματος και Ποίησης ‘’Γρηγόρης Πεντζίκης’’»

Σας υπενθυμίζουμε ότι η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε. Δράμας, η Περιφερειακή Διεύθυνση Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπαίδευσης ΑΜΘ, ο Δήμος Δράμας και ο ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ eκπ@ιδευτικός κύκλος, Διαβάστε το υπόλοιπο της καταχώρησης »

28 Οκτωβρίου 2014

Ημέρα κατά της παχυσαρκίας

Ετικέτες:

Συγχαρητήρια επιστολή από το Κέντρο Ελληνικού Πολιτισμού για την εκδρομή στη Ρωσία

Συγχαρητήρια  επιστολή

Ετικέτες:

Διαγωνισμοί σκίτσου, γελοιογραφίας και συγγραφής αστυνομικής ιστορίας.

Πανελλήνιοι Μαθητικοί Διαγωνισμοί για τους μαθητές και τις μαθήτριες του Γυμνασίου

Οκτώβριος 2014-Μάιος 2015

«Το σχολείο δημιουργεί»

Διαβάστε το υπόλοιπο της καταχώρησης »