ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2016.

Πρόγραμμα Εξετάσεων ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2016

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2016.

Αποτελέσματα εξετάσεων ΙΟΥΝΙΟΥ 2016.

Μαθητές που προάγονται Α-B ΤΑΞΗ

Μαθητές που παραπέμπονται Α-B ΤΑΞΗ

ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΠΤΥΧΙΟ Γ ΤΑΞΗ

ΜΑΘΗΤΕΣ ΠΟΥ ΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΟ Γ ΤΑΞΗ

Μαθητές που δεν λαμβάνουν Πτυχίο Γ ΤΑΞΗ

Μαθητές που δεν λαμβάνουν Απολυτήριο Γ ΤΑΞΗ

ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΤΑΞΗ ΛΟΓΩ ΑΠΟΥΣΙΩΝ Γ ΤΑΞΗ

ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΤΑΞΗ ΛΟΓΩ ΑΠΟΥΣΙΩΝ Β ΤΑΞΗ

ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΤΑΞΗ ΛΟΓΩ ΑΠΟΥΣΙΩΝ Α ΤΑΞΗ

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αποτελέσματα εξετάσεων ΙΟΥΝΙΟΥ 2016.

Λειτουργία του σχολείου κατά τις θερινές διακοπές.

Θερινό ωράριο

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Λειτουργία του σχολείου κατά τις θερινές διακοπές.

ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟΥ ΠΙΝΑΚΑ ΤΩΝ ΑΡΡΕΝΩΝ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟ 2000.

Κατάρτιση του Στρατολογικού πίνακα Αρρένων που γεννήθηκαν το2000. (1)

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟΥ ΠΙΝΑΚΑ ΤΩΝ ΑΡΡΕΝΩΝ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟ 2000.

Δημιουργική γραφή

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟΥ « Γράφουμε όλοι μαζί Μικρές Ιστορίες ».

5ος Πανελλαδικός Μαθητικός Διαγωνισμός Φιλοσοφικού Δοκιμίου.

5ος Πανελλαδικός Μαθητικός Διαγωνισμός Φιλοσοφικού Δοκιμίου

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 5ος Πανελλαδικός Μαθητικός Διαγωνισμός Φιλοσοφικού Δοκιμίου.

2ος Πανελλήνιος Διαγωνισμός παιχνιδιού στο Scratch_1η Ανακοίνωση

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 2ος Πανελλήνιος Διαγωνισμός παιχνιδιού στο Scratch_1η Ανακοίνωση

195132 – 2ος Πανελλήνιος Λογοτεχνικός Διαγωνισμός Ποίησης και Διηγήματος του Πειραματικού Γυμνασίου Πανεπιστημίου Πατρών – σχολ έτ 2015-2016_signed

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 2 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΗΓΗΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2015-2016.

2014_12_01_4ος Λογοτεχνικός διαγωνισμός Πεντζικης 2015-16_2η ανακοίνωση

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 4ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΔΙΗΓΗΜΑΤΟΣ & ΠΟΙΗΣΗΣ “ΓΡΗΡΟΡΗΣ ΠΕΝΤΖΙΚΗΣ” 2η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ.

Πρόσκληση Παρουσίασης Στρατεύσιμων Κλάσης 2019 για Κατάθεση Απογραφής

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΠΕΙΓΟΝ!!! Πρόσκληση Παρουσίασης Στρατεύσιμων Κλάσης 2019 για Κατάθεση Απογραφής.