ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ Β΄ΤΡΙΜΗΝΟΥ

Σας ενημερώνουμε ότι η παράδοση βαθμολογίας για τις τάξεις Γ΄, Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄ και η ενημέρωση για την πρόοδο των μαθητών όλων των τάξεων  θα πραγματοποιηθεί ως εξής:

• 19/3/2018, ώρα 13:25 οι εκπαιδευτικοί Αθανασίου Παναγιώτης (Τ.Ε), Αντωνιάδου Αναστασία (Β2), Βασιλάκης Νικόλαος (Φυσική Αγωγή), Δρόσου Αικατερίνη (Ε1), Καραμιχαήλ Στυλιανή (πληροφορική), Κατσαρλίνου Όλγα (Αγγλικά), Λάχλου Σοφία (Γαλλικά), Μέμτσα Καλλιόπη(Ε2), Παπά Ειρήνη(ΣΤ1), Παπαπαναγιώτου Λυδία(Δ2), Πλαμάδα Ελισσάβετ(Γ3), Πρίφτη Σταματίνα(Α1), Σελίμη Παναγιώτα(Γ1), Σομπότη Χριστίνα(Α2), Σωτηρίου Σωτήριος (εικαστικά).

• 20/3/2018, ώρα 13:25 οι εκπαιδευτικοί Ανδρέου Κωνσταντίνα(Δ1), Αρκουμάνη Βαρβάρα (Φυσική Αγωγή), Διαμαντοπούλου Αθηνά (Θεατρική Αγωγή), Μιχαλακέλλης Ελευθέριος (Αγγλικά), Παπαγεωργίου Βασιλική(ΣΤ2), Παπαδημητρίου Φανή(Γ2), Σπύρου Ισιδώρα(Β1), Στάθη Αικατερίνη (μουσική)

Σας γνωρίζουμε ότι οι αποφάσεις του Συλλόγου Διδασκόντων, που αφορούν το χρόνο ενημέρωσης των γονέων βασίζονται στα οριζόμενα από το Π.Δ. 79/2017 το οποίο ρυθμίζει θέματα οργάνωσης και λειτουργίας των σχολείων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης.

Επίσης, υπενθυμίζουμε ότι κατά τη διάρκεια των συναντήσεων δεν είναι δυνατή η παραμονή των μαθητών/τριών στον αύλειο χώρο όπως και σε όλους τους κοινόχρηστους χώρους του σχολείου για λόγους δικής τους ασφάλειας, απρόσκοπτης λειτουργίας του ολοήμερου προγράμματος και της απαιτούμενης ηρεμίας για την επιτυχία των συναντήσεων.

ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ