anakoinosiΕνημερωτικό σημείωμα

Στους μαθητές δόθηκε καινούργιο ωρολόγιο πρόγραμμα που θα ισχύσει μόνο για την ερχόμενη εβδομάδα 19-23 Σεπτεμβρίου. Από το βράδυ της Παρασκευής θα είναι δημοσιευμένο στη σχετική σελίδα του ιστολογίου μας.

Το Ολοήμερο Τμήμα λειτουργεί κανονικά από τη λήξη των μαθημάτων και μέχρι τις 3.00 ή τις 4.00 ανάλογα με την ώρα αποχώρησης που έχετε δηλώσει.

Στους μεταφερόμενους μαθητές δόθηκε προσωρινό δελτίο μετακίνησης. Αν πρόκειται να μη μετακινούνται οι μαθητές με το λεωφορείο, παρακαλούμε ενημερώστε το Διευθυντή μέχρι τη Δευτέρα 19 Σεπτεμβρίου, προκειμένου να διαμορφωθεί σωστά ο τελικός κατάλογος μεταφερόμενων μαθητών.

Το κυλικείο δε λειτουργεί για την παρούσα περίοδο. Το σχολείο δε γνωρίζει αν και πότε θα επαναλειτουργήσει. Το θέμα αφορά τον ανάδοχο και τη σχολική επιτροπή.

Την Κυριακή το πρωί από τις 8.00 ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων θα βάφει την περίφραξη του σχολείου.