Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Την Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου 2024 και ώρα 8:30 π.μ. θα τελεστεί ο  Αγιασμός  για το σχολικό έτος 2024-2025 στον προαύλιο χώρο του σχολείου.

Όλοι οι μαθητές θα προσέλθουν με τη σχολική τους τσάντα για να παραλάβουν τα βιβλία και τη λίστα με τα σχολικά τους είδη και θα αποχωρήσουν με τη συνοδεία των γονέων τους.

Οι γονείς της Α’ τάξης θα παραμείνουν για να ενημερωθούν από τη δασκάλα της τάξης.

Τα μαθήματα θα ξεκινήσουν από την Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου 2024 με καθημερινή έναρξη 8.15π.μ και λήξη 13.15.

Θα ενημερωθείτε με νέα ανακοίνωση για την ημερομηνία έναρξης της λειτουργίας του ολοήμερου σχολείου.

Δε θα υπάρχει κυλικείο στο χώρο του σχολείου τη φετινή χρονιά.

ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ

Καλωσήρθατε

Στον ιστότοπο αυτό θα βρείτε νέα, ανακοινώσεις και πληροφορίες για το σχολείο μας 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ.
Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα.

Εκεί μπορείτε να βρείτε διάφορες χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με τους εκπαιδευτικούς που πλαισιώνουν το σχολείο μας, την προσβασιμότητα στο σχολείο μας, τον κανονισμό λειτουργίας, τα νέα του σχολείου μας και τα στοιχεία επικοινωνίας του.