26ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας

e-mail :   26dimnik@sch.gr

Ιστοσελίδα :        https://blogs.sch.gr/26dimnik/

16 σχόλια στο “Επικοινωνία

1. Γεια σας…Μου έλειψε το σχολείο ,οι συμμαθητές μου,η κυρία Μαρία από το Β 2 και το κρουασάν σοκολάτας από το κυλικείο. Ελπίζω να είστε όλοι καλά Στέλιος Αντωνακάκης Β2.

2. Γεια σου Στέλιο ! Και εμένα μου έχετε λείψει όλα τα παιδάκια ! Εύχομαι να είστε όλοι καλά ! Και σύντομα να ξανασυναντηθούμε όλοι μαζί όπως παλιά !
    Σας στέλνω την αγάπη μου και πολλά φιλάκια, έστω κι από μακριά !

Η δασκάλα σου !

3. Γεια σας, ευχομαι ολοι να ειστε καλα και να μην βαριεστε στο σπιτι.Κυριε Γιώργο μου λείψατε πολυ οπως και τα αστεια που καναμε στην ταξη.Επισης
    μαλλον εχουν ηρεμησει τα αυτια σας απο την τρανταχτη φωνή μου!Τα παιχνιδια που μας εχετε βαλει ειναι πολυ ωραια και τα παιζουμε ολη η οικογενεια.Ο μαθητης σας Θανος Κυριακιδης ΣΤ1

4. ΘΑΝΑΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ . ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ .

5. Κύριε Γιώργο μου έχετε λειψει πολύ. θα ηθελα να ανοιξουν τα σχολεια και να ειμαστε παλι ολοι μαζι.

Φιλιά σε ολα τα παιδια!

Στ1

6. Κυρία Πόπη γεια σας,
    είμαι η Σταυριανή. Τι κάνετε; Εγώ είμαι καλά. Εσείς πως τα περνάτε;
    Ευχαριστώ πολύ για τις ασκήσεις που μου στείλατε, είναι πολύ όμορφες και ευχάριστες. Κάποιες τις έχω κάνει ήδη. Πρέπει να σας τις φέρουμε όταν συναντηθούμε;
    Με αγάπη,
    Σταυριανή

• Γεια σου Σταυριανή,
      χαίρομαι που είσαι καλά. Κι εγώ είμαι καλά και ανυπομονώ να γυρίσουμε στο σχολείο.Χαίρομαι που σου αρέσουν οι εργασίες που σας στέλνω. Αν θέλεις να τις φέρεις όταν ανοίξουμε βέβαια μπορείς, δεν είναι όμως υποχρεωτικό.
      Πολλά φιλιά !
      Χαιρετισμούς στη μαμά και τον μπαμπά!

7. Λουκία μου, χαίρομαι που είσαι καλά και περνάς καλά.
    Κι εγώ είμαι καλά κι ελπίζω γρήγορα να βρεθούμε πάλι όλοι μαζί.
    Σας αγαπώ πολύ και μου έχετε λείψει … πολύ!!!
    ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

8. Γεια σας κυρία Βικτωρία σας ευχόμαστε καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση,Ευχή όλων μας να περάσουν οι δύσκολες στιγμές που ζούμε και να βρεθούμε πάλι όλοι μαζί υγιείς κα ασφαλής !!!και βέβαια η Θεοδώρα σας στέλνει πολλά φιλιά και την αγάπη της!!!!

9. Θεοδώρα μου,σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου. Εύχομαι σε εσένα και στην οικογένειά σου η Ανάσταση Του Xριστού να φέρει υγεία , αγάπη και υπομονή. Ελπίζω να βρεθούμε σύντομα στην τάξη μας.
    Σε αγαπώ πολύ
    Η ΔΑΣΚΆΛΑ ΣΟΥ