Λήξη σχολικού έτους

21ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                Δευτέρα   12 -06 -2017

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη 15-06-2017 και ώρα 08:30πμ έως 10:15 πμ, θα δοθούν οι τίτλοι σπουδών,η βαθμολογία Γ΄τριμήνου και τ΄αντίγραφα απολυτηρίων των μαθητών του σχολείου μας.

Σας ευχαριστώ πραγματικά για την άριστη συνεργασία που είχαμε αυτά τα τρία υπέροχα σχολικά έτη και εύχομαι στα παιδιά σας καλή πρόοδο ,γεμάτα υγεία, χαρά, ατομική και οικογενειακή ευτυχία.

Εύχομαι στις μαθήτριες και τους μαθητές της ΣΤ τάξης ,καλή σταδιοδρομία στο γυμνάσιο. Είμαστε σίγουροι όλοι οι εκπαιδευτικοί  για την επιτυχία τους, αφού πραγματικά έχουν τις απαραίτητες γνώσεις, είναι άριστοι χαρακτήρες και τους έχουμε απόλυτη εμπιστοσύνη.

Καλό Καλοκαίρι – καλές διακοπές.

O  Δ/ΝΤΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΚΩΝ-Ν0Σ