Διάθεση Εργαστηρίου Πληροφορικής 1ου Ε.Κ. Άμφισσας (πρώην 1ου Σ.Ε.Κ. Άμφισσας) σε μαθητές και εκπαιδευτικούς Ν. Φωκίδας για πραγματοποίηση εργασιών τους

3 Φεβρουαρίου, 2014 clalas99

Το 1ο Ε.Κ. Άμφισσας ανακοινώνει ότι μετά από τη σύμφωνη γνώμη του συλλόγου διδασκόντων του, του Δ.Σ. Δήμου Δελφών και την έγκριση της Δ.Δ.Ε. Ν. Φωκίδας, μαθητές και εκπαιδευτικοί της Δ.Δ.Ε. Ν. Φωκίδας θα μπορούν κάθε Τρίτη από 13.55 έως 15.30 να χρησιμοποιούν το εργαστήριο Πληροφορικής για να προετοιμάζουν τα σχολικά μαθήματα και τις εργασίες τους.

Σημειώνεται πως όσοι μαθητές ενδιαφέρονται να χρησιμοποιήσουν το εργαστήριο Πληροφορικής, αυτό θα πρέπει να το κάνουν με τη σύμφωνη γνώμη των κηδεμόνων τους.

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  1ο Ε.Κ. Άμφισσας ,1ο Σ.Ε.Κ. Άμφισσας ,Ανακοινώσεις ,Εκπαιδευτικοί ,Μαθητές/Μαθήτριες .