Συγχαρητήριο δελτίο τύπου της Δ.Δ.Ε. Ν. Φωκίδας

28 Μαΐου, 2013 clalas99

Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Φωκίδας συγχαίρει τους καθηγητές και τους μαθητές του ΕΠΑ.Λ. και του Σ.Ε.Κ. Άμφισσας,  οι οποίοι διοργάνωσαν και πραγματοποίησαν με επιτυχία την εκδήλωση ενημέρωσης και πολιτισμού, για τις προοπτικές και την επαγγελματική αποκατάσταση των μαθητών οι οποίοι φοιτούν στους Τομείς και τις Ειδικότητες του ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας.

Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στις 14 Μαΐου 2013 και ώρα 20:00 στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημαρχείου Άμφισσας και συνεχίστηκε με πλούσιο μουσικό πρόγραμμα στην Πλατεία Κεχαγιά με τη συμμετοχή μαθητών και καθηγητών.

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους όσους συμμετείχαν και βοήθησαν στην επιτυχημένη εκδήλωση.

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  1ο Σ.Ε.Κ. Άμφισσας ,Δελτίο τύπου ,Εκδηλώσεις ,Εκπαιδευτικοί ,ΕΠΑ.Λ. Άμφισσας ,Επαγγελματική Εκπαίδευση ,Κοινωνία ,Μαθητές/Μαθήτριες ,Τομείς-Ειδκότητες ΕΠΑΛ .