Εκπαιδευτικές επισκέψεις Δεκεμβρίου 1ου Ε.Κ. Άμφισσας

17 Ιανουαρίου, 2014 clalas99

Στις 3 και 17 Δεκεμβρίου 2013, μαθητές της Γ’ τάξης ΕΠΑ.Λ. του τομέα Ηλεκτρολογίας με υπεύθυνο εκπαιδευτικό τον κο Βασίλειο Μπράτσο,  πραγματοποίησαν ολιγόωρες εκπαιδευτικές επισκέψεις στα γραφεία της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Φωκίδας με σκοπό την μελέτη του δικτύου τηλεφώνου – Η/Υ και της διάταξης των καλωδίων.

Στις 19 Δεκεμβρίου 2013,  μαθητές  της Γ΄τάξης ΕΠΑ.Λ. του τομέα Υγείας-Πρόνοιας με υπεύθυνο εκπαιδευτικό τον κο Χρήστο Τσάμη, πραγματοποίησαν ολιγόωρη εκπαιδευτική επίσκεψη  στο Γηροκομείο Άμφισσας με σκοπό να γνωρίσουν το περιβάλλον, να ευχηθούνε για τις γιορτές στους ηλικιωμένους συμπολίτες μας και να τους προσφέρουν τρόφιμα.

Δημοσιευμένο στην κατηγορία  1ο Σ.Ε.Κ. Άμφισσας ,Εκπαιδευτικές Επισκέψεις ,Εκπαιδευτικοί ,Μαθητές/Μαθήτριες ,Τομείς-Ειδκότητες ΕΠΑΛ .