exam-results-7_no__1974604i

Αποτελέσματα – Έλεγχοι Επίδοσης – Εγγραφές

Τα αποτελέσματα των εξετάσεων Περιόδου Μαΐου – Ιουνίου 2014 θα αναρτηθούν την Τρίτη 24 Ιουνίου, στις 14:00 έξω από το γραφείο καθηγητών του σχολείου.

Η επίδοση των ελέγχων προόδου των μαθητών όλων των τάξεων θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη και την Παρασκευή, 26-27 Ιουνίου, 08:30 με 13:30.

Οι γονείς των μαθητών που το νέο σχολικό έτος θα φοιτήσουν στην Α΄ Τάξη του σχολείου μας μπορούν να προσέρχονται καθημερινά προκειμένου να ολοκληρώσουν την εγγραφή των παιδιών τους. Απαραίτητο για την εγγραφή κάθε μαθητή της Α΄Τάξης είναι το Ατομικό Δελτίο Υγείας του μαθητή  (Α.Δ.Υ.Μ.) που μπορείτε να κατεβάσετε και να τυπώσετε εδώ ή να προμηθευτείτε από το σχολείο μας. Περισσότερα για το Α.Δ.Υ.Μ. μπορείτε να διαβάσετε εδώ. Προσοχή! Η έκδοση του Α.Δ.Υ.Μ. από δημόσια υπηρεσία υγείας γίνεται δωρεάν.