WELLCOME

Καλωσόρισμα

Το Δ.Σ.του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου Γυμνασίου Βούλας, καλωσορίζει τους μαθητές του γυμνασίου για τη σχολική χρονιά 2015-2016.

Ξεχωριστά καλωσορίζουμε τα παιδιά της Α’ τάξης που διαβαίνουν για πρώτη φορά το σκαλοπάτι του γυμνασίου, στο νέο για αυτά  χώρο, με νέες εμπειρίες, νέους φίλους, νέες γνώσεις, νέα μαθήματα και…….πολλούς καθηγητές με πολλά βιβλία!!!

Επίσης, ευχόμαστε ολόψυχα σε εκπαιδευτικούς και γονείς, υγεία, δύναμη και κάθε επιτυχία στο δύσκολο έργο που  επιτελούν.

Το ΔΣ του Συλλόγου ευχαριστεί όλους του γονείς που την περσινή χρονιά στήριξαν τις δραστηριότητες που διοργάνωσε και διαβεβαιώνει ότι και φέτος θα καταβάλλει κάθε προσπάθεια να ανταποκριθεί στις ανάγκες των παιδιών και του σχολείου. Περιμένουμε και φέτος την υποστήριξη σας.

Το ΔΣ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου Γυμνασίου Βούλας