Αρχική » 2016 » Ιούνιος

Αρχείο μηνός Ιούνιος 2016

Έλεγχοι ετήσιας επίδοσης – Εγγραφές

Από την Τρίτη 21/6 και μέχρι την Πέμπτη 30/6 οι κηδεμόνες των μαθητών μπορούν να παίρνουν τους ελέγχους ετήσιας επίδοσης και να πραγματοποιούν την εγγραφή για το σχολικό έτος 2016-2017 στις ώρες 8:00-14:00.

Για την εγγραφή των μαθητών στην Α’ τάξη παρακαλούμε να έχετε μαζί σας δύο φωτογραφίες.

Η συνδρομή του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων είναι 10 ευρώ για ένα παδί και 15 ευρώ για δύο παιδιά.

Συνέντευξη με μια πρόσφυγα στην εφημερίδα μας

Συνέντευξη με μια πρόσφυγα, του Νικήτα Καραδάκη-Αγκαθίδη, Απρίλιος 2016

prosf

– Διαβάστε στην εφημερίδα μας Κατά …Τείχη : http://1gym-sykeon.thess.sch.gr/katateixh/index.php/epikaira/227-prosf