Αρχική » 2014 » Δεκέμβριος

Αρχείο μηνός Δεκέμβριος 2014

Πρόσκληση σε Χριστουγεννιάτικο Παζάρι

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Το δεκαπενταμελές μαθητικό συμβούλιο του 1ου Γυμνασίου Συκεών σας προσκαλεί στη χριστουγεννιάτικη εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 23/12/2014 και ώρα 10:30 στο σχολείο μας!

xmasbazaar

Στη γιορτή θα πραγματοποιηθεί σχολικό παζάρι (bazaar) με γλυκά και κατασκευές των μαθητών του σχολείου μας.

Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στη διεύθυνση του σχολείου ή στους μαθητές του 15μελούς συμβουλίου.

Ο διευθυντής

Ν.Καραμουζάς

Επίδοση ελέγχων 1ου τριμήνου σχ. έτους 2014-15

Σας ενημερώνουμε ότι η επίδοση των ελέγχων του 1ου τριμήνου και η συνάντηση των κηδεμόνων με τους εκπαιδευτικούς του σχολείου, θα γίνει την Τετάρτη 17/12/2014 και ώρα 13:00-15:00.

Όσοι κηδεμόνες δεν μπορούν να προσέλθουν τις συγκεκριμένες ώρες, μπορούν να παραλαμβάνουν τους ελέγχους από το γραφείο του διευθυντή την ίδια ημέρα κατά τις ώρες 18:30- 20:30.

Ο διευθυντής

Ν. Καραμουζάς